O firmie

Wiodącą działalnością firmy BALKEN Polska Sp. z o.o. jest handel wysokogatunkową tarcicą i elementami drzewnymi. W naszym szerokim asortymencie znajduje się drewno z cieszących się największym powodzeniem gatunków drzew liściastych i iglastych. Głównymi gatunkami liściastymi w naszej ofercie są dąb, buk, jesion, zaś z gatunków iglastych świerk, sosna i modrzew. Jako doświadczony dostawca zaopatrujemy naszych klientów w tarcicę w stanie świeżym jak i suszonym. Drewno najczęściej dostarczane jest w postaci desek obrzynanych, elementów meblowych oraz fryzów. Posiadamy własne tartaki, ale również współpracujemy z tartakami i firmami dysponującymi nowoczesnymi kompleksami suszarniczymi oraz spełniającymi najwyższe standardy jakościowe. Naszymi klientami są czołowi producenci drzwi, okien, mebli oraz podłóg. Na potrzeby klientów dostarczamy drewno z certyfikatem FSC oraz PEFC.

Działalność BALKEN Polska koncentruje się na dwóch obszarach: imporcie drewna z Ukrainy oraz Rumunii, a także eksporcie drewna do krajów Europy Zachodniej jak: Niemcy, Austria, Francja, Włochy, Belgia, Holandia, krajów Azji: Chiny, Malezja, Singapur oraz do USA.

Nasza firma wyróżnia się na rynku rzetelnością, profesjonalizmem, a także dbaniem o klienta od strony realizowanych w terminie zamówień. Zapewniamy fachową pomoc naszych doradców nie tylko w doborze produktów ale i obsługi. Chcesz zadać pytanie lub skonsultować wybór – śmiało, odpowiemy nie na jedno, ale na wszystkie pytania,  bo zależy nam na Twoim wyborze i zadowoleniu.

Zapraszamy do współpracy!