O firme – poprawki

BALKEN Polska Sp. z o. o.

Zadbamy o przyszłość efektywną i ekologiczną.

Wiodącą działalnością BALKEN Polska jest wdrażanie u klientów indywidualnych oraz biznesowych rozwiązań dążących do zdobycia niezależności energetycznej. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku elektroenergetycznego i użytkowników energii odnawialnej, a także wzorując się na krajach Europy Zachodniej, takich jak Niemcy, Holandia czy Szwajcaria, pragniemy wyposażyć domowe instalacje fotowoltaiczne w magazyny energii. Dzięki magazynom energii wyposażonym w inteligentny system zarządzania energią będzie można uzyskać równowagę oraz niezależność energetyczną, ale przede wszystkim zamienić nadwyżki energii w realny zysk.

BALKEN Polska jest oficjalnym partnerem wyłącznego na Polskę sprzedawcy magazynów energii RS Energy, magazynów produkowanych przez największego na świecie producenta – chińskiego potentata z ponad 30-letnim doświadczeniem i pionierem na rynku energii odnawialnej. Współpracujemy z firmami, które od wielu lat działają w branży elektroenergetycznej a także zajmują się projektowaniem, doradztwem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych.

PARTNERZY

Współpracujemy z największymi partnerami, których marki kojarzą się z jakością, profesjonalizmem i nowoczesnością.

BALKEN Polska Sp. z o. o. zajmuje się również sprzedażą wysokogatunkowej tarcicy i elementów drzewnych. W naszym szerokim asortymencie znajduje się drewno z cieszących się największym powodzeniem gatunków drzew liściastych i iglastych. Naszymi klientami są czołowi producenci drzwi, okien, mebli oraz podłóg. Na potrzeby klientów dostarczamy drewno z certyfikatem FSC oraz PEFC.

SPRAWDŹ OFERTĘ DREWNA

Ambicją BALKEN Polska jest służyć rozwiązaniami oraz produktami, które w pełni spełnią oczekiwania klientów.